Dzień Rodziny w klasie IIc

„Kochani Rodzice dziękujemy Wam za każdy dzień” pod takim hasłem, we wtorek  11 czerwca w  klasie IIc odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny, na którą zostali zaproszeni rodzice i rodzeństwo. Uczniowie zaprezentowali się w montażu słowno-muzyczno-tanecznym. Wierszem, piosenką i tańcem podziękowali Rodzicom za dobroć, za miłość za to, że po prostu są. Na koniec uczniowie odegrali humorystyczną scenkę na temat „Rodzina na dobre i na złe” i wręczyli własnoręcznie przygotowane  dyplomy dla „Najlepszej Mamy” i „Najlepszego Taty”. Po części artystycznej, na wszystkich gości i dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Wspaniała uroczystość mogła się odbyć dzięki zaangażowaniu rodziców i uczniów.

Ewa Małkiewicz

Autor: Ewa Małkiewicz