Jesteś tutaj: Start / Kadra / Nauczyciele

Nauczyciele

 

 

„Nie ma na świecie osoby, która doszła do czegoś zupełnie sama.
Można osiągnąć swój cel, tylko z pomocą innych ludzi. „

George Shinn

 

KADRA PEDAGOGICZNA

SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. GUSTAWA ZIELIŃSKIEGO W SKĘPEM

w roku szkolnym 2018/19

 

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

Wychowawstwo

 1.

Baranowska Gabriela

język angielski

kl. V c

 2.

Bartoszewicz Sylwia

wych. przedszkolne

0-Łąkie

 3.

Błaszczyk Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

kl. II b

 4.

Bombalicka Danuta

język polski

IV a

 5.

Bońkowski Wojciech

wychowanie fizyczne

 

 6.

Brzezińska Anna

język rosyjski, doradztwo zawodowe

 

 7.

Brzezińska Ewa

religia

 

 8.

Budka Anna

religia

 

 9.

Chrobak Maria

matematyka

kl. VII a

 10.

Chrobak Sławomir

zaj. techniczne, informatyka

kl. V b

 11.

Cymerman Edyta

język polski

kl. VIII c

 12.

Cymerman Monika

nauczyciel wspomagający

 

 13.

Czachorowska Edyta

język polski

kl. VIII a

 14.

Dąbkowska Joanna

język polski

 

 15.

Dąbrowska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

 

 16.

Dąbrowska Mirosława

matematyka, świetlica

 

 17.

Drzewucka Joanna

język niemiecki

 

 18.

Dziergowska Anna

przyroda, biologia

kl. VI b

 19.

Głowacka Maria

muzyka

IV b 

 20.

Istygniejew Monika

matematyka

kl. V a

 21.

Jaks Agnieszka

świetlica

 

 22.

Jakubowski Jarosław

religia

 

 23.

Jastrzębska Ewa

rewalidacja

 

 24.

Jędrzejewski Ireneusz

historia, WOS

 

 25.

Karpińska Jolanta

matematyka

 

 26.

Korczakowska Mariola

geografia

 

 27.

Kowalska Anna

język angielski

3 c 

 28.

Kowalska Anna Wanda

wychowanie przedszkolne

0-3

 29.

Kozłowska Jolanta

kształcenie specjalne

        kl. IV-VI

 30.

Krasińska Mirosława

wychowanie przedszkolne

0-1

 31.

Kruszewska Anita

język angielski

 

 32.

Kuczkowska Grażyna

wychowanie fizyczne

 

 33.

Kwiatkowska Maryla

matematyka

kl. VI c

 34.

Leśniewska Anna

edukacja wczesnoszkolna

kl. III a

 35.

Łańcucka Marta

chemia

 

 36.

Macias Alina

edukacja wczesnoszkolna

kl. II a

 37.

Małkiewicz Ewa

edukacja wczesnoszkolna

kl. II c

 38.

Marczewski Jarosław

zaj. komputerowe, informatyka, wos

 

 39.

Markiewicz Marzena

historia

 

 40.

Mierzejewska Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

kl. III b

 41.

Moderski Marek

wychowanie fizyczne

 

 42.

Muszyńska Karolina

plastyka, technika

 

 43.

Narowska Elżbieta

wychowanie przedszkolne

0-2

 44.

Odziemczyk Sylwia

psycholog

 

 45.

Ostrowska Magdalena

fizyka

VIII b 

 46.

Paul Małgorzata

matematyka

IV c 

 47.

Płoszyński Jacek

przyroda

kl. VI a

48.

Podralska Kamila

język angielski

 

 49.

Romankiewicz Agnieszka

nauczyciel bibliotekarz

 

 50.

Różańska Jolanta

biologia

 

 51.

Rumińska Bożena

pedagog

 

 52.

Rutkowska Beata

edukacja wczesnoszkolna

kl. I a

 53.

Sadowska Anna

plastyka, świetlica

 

 54.

Sadowska Justyna

język angiel54.ski, etyka

 

 55.

Sobocińska Alina

edukacja wczes55.noszkolna

kl. I c

 56.

Staszkiewicz Alina

edukacja wczesnoszkolna

kl. I b

 57.

Staszkiewicz Elżbieta

kształcenie specjalne

Kl. VII-VIII Ł

58.

Sztubecka Agnieszka

chemia

 

 59.

Tężycka Beata

rewalidacja, kształcenie specjalne

 

60.

Urbaniak Tomasz

język angielski

kl. 3 a gimnazjum

 61.

Uzarska Joanna

wychowanie fizyczne, EDB

 

 62.

Welenc Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna

kl. II-III

 63.

Welenc Edyta

wychowanie fizyczne

kl. VII b

 64.

Welenc Wiesław

wychowanie fizyczne

 

 65.

Wisła Małgorzata

język angielski

 

 66.

Witkowska Katarzyna

historia

 

 67.

Wyrzykowski Rafał

wychowanie fizyczne

 

 68.

Wyszyński Piotr

informatyka, nauczyciel bibliotekarz

 

 69.

Żebrowska Ewa

język polski

kl. 3 b gimnazjum