Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

KADRA PEDAGOGICZNA

SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. GUSTAWA ZIELIŃSKIEGO W SKĘPEM

w roku szkolnym 2017/18

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

Wychowawstwo

 

Baranowska Gabriela

język angielski

kl. IV c

 

Bartoszewicz Sylwia

wych. przedszkolne

0-3

 

Błaszczyk Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

kl. I b

 

Bombalicka Danuta

język polski

 

 

Bońkowski Wojciech

wychowanie fizyczne

 

 

Brzezińska Anna

język rosyjski

doradztwo zawodowe

 

 

Brzezińska Ewa

religia

 

 

Budka Anna

religia

 

 

Chrobak Maria

matematyka

kl. VI a

 

Chrobak Sławomir

zaj. techniczne

informatyka

kl. IV b

 

Cymerman Edyta

język polski

kl. VII c

 

Cymerman Monika

nauczyciel wspomagający

 

 

Czachorowska Edyta

język polski

kl. VII a

 

Dąbkowska Joanna

język polski

 

 

Dąbrowska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

 

 

Dąbrowska Mirosława

matematyka

 

 

Drzewucka Joanna

język niemiecki

kl.III c gimnazjum

 

Dziergowska Anna

przyroda, biologia

kl. V b

 

Głowacka Maria

muzyka

kl. III b gimnazjum

 

Istygniejew Monika

matematyka

kl. IV a

 

Jaks Agnieszka

nauczyciel świetlicy

 

 

Janiszewska Agnieszka

plastyka

 

 

Jakubowski Jarosław

religia

 

 

Jastrzębska Ewa

rewalidacja

 

 

Jędrzejewski Ireneusz

historia, WOS

kl. III a gimnazjum

 

Karpińska Jolanta

matematyka, nauczyciel świetlicy

 

 

Korczakowska Mariola

geografia

 

 

Kowalska Anna

język angielski

 

 

Kowalska Anna Wanda

wychowanie przedszkolne

0-2

 

Kozłowski Janusz

historia

kl. VII b

 

Kozłowska Jolanta

kształcenie specjalne

kl. II-III Ł gimnazjum

 

Krasińska Mirosława

wychowanie przedszkolne

0-I

 

Kruszewska Anita

język angielski

 

 

Kuczkowska Grażyna

wychowanie fizyczne

 

 

Kwiatkowska Maryla

matematyka

kl. V c

 

Leśniewska Anna

Markiewicz Marzena

kl. II a

 

Łańcucka Marta

chemia

 

 

Macias Alina

edukacja wczesnoszkolna

kl. I a

 

Małkiewicz Ewa

edukacja wczesnoszkolna

kl. I c

 

Marczewski Jarosław

zaj. komputerowe, informatyka

 

 

Markiewicz Marzena

historia

kl. II c- gimnazjum

 

Mierzejewska Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

kl. II b

 

Moderski Marek

wychowanie fizyczne

 

 

Murawski Roman

religia

 

 

Muszyńska Karolina

plastyka, technika

 

 

Narowska Elżbieta

wychowanie przedszkolne

0-1

 

Odziemczyk Sylwia

psycholog

 

 

Ostrowska Magdalena

fizyka

 

 

Paul Małgorzata

matematyka

 

 

Płoszyński Jacek

przyroda

kl. V a

 

Romankiewicz Agnieszka

nauczyciel bibliotekarz

 

 

Rosłonowski Jarosław

fizyka

 

 

Różańska Jolanta

biologia

 

 

Rumińska Bożena

pedagog

 

 

Rutkowska Beata

edukacja wczesnoszkolna

kl. III a

 

Sadowska Anna

plastyka

 

 

Sadowska Justyna

język angielski, etyka

 

 

Skibicka Hanna

pedagog

 

 

Sobocińska Alina

edukacja wczesnoszkolna

kl. III c

 

Stankiewicz Maria

nauczyciel świetlicy

 

 

Staszkiewicz Alina

edukacja wczesnoszkolna

kl. III b

 

Staszkiewicz Elżbieta

kształcenie specjalne

Kl. VI-VII Ł

 

Szwajkowska Monika

fizyka

 

 

Tężycka Beata

rewalidacja, kształcenie specjalne

 

 

Urbaniak Tomasz

język angielski

kl. II a gimnazjum

 

Uzarska Joanna

wychowanie fizyczne, EDB

kl. III d gimnazjum

 

Welenc Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna

kl. II-III

 

Welenc Edyta

wychowanie fizyczne

kl. VI b

 

Welenc Wiesław

wychowanie fizyczne

 

 

Wisła Małgorzata

język angielski

 

 

Witkowska Katarzyna

nauczyciel świetlicy

 

 

Wyrzykowski Rafał

wychowanie fizyczne

 

 

Wyszyński Piotr

informatyka, nauczyciel bibliotekarz

 

 

Zdrojewska Magdalena

chemia

 

 

Żebrowska Ewa

język polski

kl. II b gimnazjum