Jesteś tutaj: Start / Warunki ubezpieczenia

Warunki ubezpieczenia

Szanowni Rodzice!

W roku szkolnym 2018/2019 możecie ubezpieczyć dzieci od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

Składka ubezpieczenia wynosi 35 zł.

Ubezpieczyciel: Ultra Ubezpieczenia – InterRisk.

Informacja dla rodziców o ofercie, Szczególne Warunki Ubezpieczenia oraz Oświadczenie są dostępne na stronie internetowej szkoły lub sekretariacie szkoły.

Wpłaty można dokonać u wychowawcy podczas wywiadówki w dniu 17.09.2018 r. lub do dnia 10.10.2018 r. w sekretariacie.

Warunkiem dokonania wpłaty jest podpisanie przez rodzica oświadczenia:

Oświadczam, że otrzymałem(am) ustandaryzowany dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym. Jestem świadomy, że dokument ten ma charakter informacyjny, a pełne informacje o produkcie ubezpieczeniowym zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo składania skarg i zastrzeżeń dotyczących usług świadczonych przez InterRisk, zwanych dalej łącznie reklamacjami. Reklamację można złożyć w każdej jednostce organizacyjnej InterRisk obsługującej klientów w następujący sposób: a) w formie pisemnej – osobiście lub za pośrednictwem operatora pocztowego lub kuriera albo b) ustnie - telefonicznie poprzez InterRisk Kontakt (nr tel.: 22 575 25 25) lub osobiście do protokołu w jednostce organizacyjnej InterRisk obsługującej klientów. InterRisk udziela odpowiedzi na reklamację w formie papierowej lub na trwałym nośniku w ciągu 30 dni od dnia otrzymania reklamacji lub w ciągu 60 dni w szczególnie skomplikowanych przypadkach. Odpowiedź na reklamację osoby fizycznej może być dostarczona za pomocą poczty elektronicznej tylko na wniosek tej osoby.

Oświadczam, że zapoznałem(am) się z treścią dokumentu „Obowiązek Informacyjny InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group jako Administratora Danych Osobowych”. Oświadczam, że otrzymałem(am) i zapoznałem(am) się z warunkami umowy ubezpieczenia, doręczonymi OWU EDU Plus zatwierdzonymi uchwałą  nr 01/27/03/2018 Zarządu InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group z dnia 27 marca 2018r.  ("Ogólne Warunki Ubezpieczenia"), informacją o której mowa w art. 17 ust. 1 ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej, informacją dotyczącą możliwości i procedury złożenia i rozpatrzenia skarg i reklamacji, organu właściwego do ich rozpatrzenia oraz pozasądowego rozpatrywania sporów.

Wpłaty dokonuje rodzic osobiście lub dziecko wraz z wypełnionym przez rodzica drukiem oświadczenia.

Autor: admin