„Pięknie czytam dla mojej szkoły”

21 maja 2019 roku uczniowie klas II uczestniczyli w szkolnym konkursie „Pięknie czytam dla mojej szkoły”. Konkurs został przeprowadzony w ramach obchodów stulecia naszej szkoły. Głównym celem konkursu było kształcenie umiejętności pięknego czytania oraz rozbudzanie zainteresowania książką. Każdą klasę reprezentowało 4 uczniów. Zmagania czytelnicze przebiegały w 3 etapach: pięknie czytam, czytam na czas, czytam cicho ze zrozumieniem. W konkursie uczeń mógł zdobyć 20 punktów. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: P. Urszula Małkiewicz, P. Małgorzata Matuszczak, A. Romankiewicz.  Konkurs przygotowały i przeprowadziły: M. Krasińska, A. Romankiewicz, M. Cymerman. Wyniki konkursu:

Igor Makowski –  kl. IIb - 18,5 p.

Amelia Wysińska – kl. II c – 16 p

Nadia Mierzejewska – kl. II c