Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Warcaby Klasyczne

W dniu 27.03.2019r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Warcaby Klasyczne.
Nasza drużyna w składzie: Mateusz Tężycki, Jonasz Gładkowski, Ostrowska Weronika i Ostrowska Karolina zajęła IV miejsce
Indywidualnie II miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Weronika Ostrowska a III miejsce w kategorii chłopców Mateusz Tężycki.
W zawodach brały udział drużyny z : Inowrocławia, 3 z Torunia, Żnina, Cierpic, Skępego,Włocławka,Żernik, Bydgoszczy.

Gratulujemy!

Marek Moderski