WITAMY

WITAMY

Godło PolskiSzkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiegotarcza

w Skępem

XIX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar ks. Proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego i Dyrektora Szkoły Podstawowej w Skępem

W środę  27.02.2019  roku w naszej szkole odbył się XIX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar ks. Proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego i Dyrektora Szkoły Podstawowej w Skępem. W grupie uczniów klas młodszych 4-6 wśród dziewcząt zwyciężyła Ostrowska Karolina z 6B, II miejsce zajęła Bodenszac Maja z 4B, III miejsce Sęk Julia z 5C. U chłopców wygrał Suchara Michał z klasy 6A, następne miejsca zajęli: Cymerman Mateusz z 5C II miejsce, Skibicki Jakub z 6C III miejsce. W klasach 7-8 i Gimnazjum wśród dziewcząt zwyciężyła Ostrowska Weronika z IIIA, II miejsce zajęła Ostrowska Urszula z 7B, III miejsce Skibicka Wiktoria z 8B. U chłopców wygrał Jaworski Marcin, na podium stanęli również Tucholski Patryk II miejsce i Nowicki Sebastian III miejsce wszyscy z klasy IIIC. W zawodach uczestniczyło 68 dzieci i młodzieży naszej szkoły.  Na zakończenie turnieju uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe,  pamiątkowe dyplomy, medale oraz dodatkowo  za pierwsze miejsca statuetki.  Organizatorzy turnieju dziękują ks. Proboszczowi i pani Dyrektor za ufundowanie nagród.