Finał Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Chełmno 14.02.2019r

W czwartek 14.02.2019r. w  Chełmnie, odbył się finał zawodów wojewódzkich młodzieży szkolnej szkół gimnazjalnych rocznik 2003 – 2005 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt. Startowały cztery najlepsze drużyny z rozegranych wcześniej dwóch  półfinałów  rejon Grudziądz i Bydgoszcz.

Dziewczęta w składzie: Ostrowska Weronika IIIa i Ostrowska Urszula 7a zajęły III miejsce i wywalczyły pierwszy w historii naszej szkoły brązowy medal w drużynowym tenisie stołowym woj. kujawsko - pomorskiego. Jest to wspaniałe osiągnięcie i dlatego w imieniu dyrekcji szkoły, jak i swoim, serdecznie gratulujemy. Chciałbym także  podziękować Państwu Małgorzacie i Krzysztofowi Ostrowskim, za czynny udział w przygotowywaniu dziewcząt do zawodów oraz wspaniałe ich dopingowanie, a także Weronice Wyrzykowskiej  VIIIc za pomoc podczas zawodów, wspaniałe i profesjonalne sędziowanie poszczególnych spotkań od powiatu do finału wojewódzkiego.

Autor:    Rafał Wyrzykowski

Autor: Wyrzykowski Rafał