„Zerówki” na wycieczce w Płocku

13 lutego 2019 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych pod opieką swoich wychowawczyń: p. Mirki Krasińskiej, p. Moniki Cymerman, p. E. Narowskiej i p. A. Kowalskiej wybrały się na wycieczkę do Płocka. Pierwszym punktem programu była wizyta w teatrze. Dzieci obejrzały spektakl „Królewna Śnieżka”. Przepiękna scenografia, charakteryzacja i gra  aktorów sprawiła, że najmłodsi z wielkim zaciekawieniem  oglądały znaną im dobrze bajkę. W „Zakątku odkrywców” przedszkolaki wzięły udział w warsztatach, w trakcie których uszyły pluszowego misia, którego zabrały ze sobą do domu. Wesołym wydarzeniem po warsztatach było spotkanie z brzuchomówcem. Mimo zmęczenia dzieci wracały z wycieczki bardzo zadowolone i pełne wrażeń.

n-le oddziałów przedszkolnych

Autor: Mirosława Krasińska