Walentynki

14 lutego w naszej szkole odbył się występ uczniów klasy III a gimnazjum, którzy przygotowali przedstawienie walentynkowe. Pierwszą częścią programu była baśń „ Królowa Śniegu”, następnie uczennice z klas IV a, IV b i IV c tańczyły do składanki utworów muzycznych. Hitem okazała się ostatnia część, a mianowicie scenki kabaretowe, ukazujące miłość od czasów prehistorycznych do współczesnych. Młodzi aktorzy od dłuższego czasu przygotowywali się do występów. Zgromadzili rekwizyty, wykonali dekoracje i kostiumy. Przedstawienie oglądali wszyscy uczniowie szkoły, którzy byli podzieleni na trzy grupy wiekowe. Artystom towarzyszyła trema, ale publiczność wykazała się wielką kulturą i z uwagą oglądała występ. Gromkie wybuchy śmiechu świadczyły zapewne o tym, że inscenizacja przypadła do gustu. Serdeczne słowa podziękowania pani dyrektor Ewy Jastrzębskiej oraz pań wicedyrektor: Beaty Tężyckiej i Anny Brzezińskiej na pewno zachęcą uczniów grupy teatralnej do dalszej pracy. Już teraz zapraszamy na wiosenną premierę nowego widowiska.

Autor: Ewa Żebrowska