Dzień Babci i Dziadka w kl. II b

Z okazji tak ważnego święta, jakim jest Dzień Babci i Dziadka, w dniu 5 lutego w kl. II b  odbyło się uroczyste spotkanie. Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności aktorskie i wokalne swych wnuków prezentujących bajkę pt. „Czerwony Kapturek”, „Rzepkę” Juliana Tuwima, piosenki oraz grę na instrumentach. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli wyrazić swoją miłość i podziękować za troskę, cierpliwość i wielkie serce. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Na koniec tych wyjątkowych występów dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Na zebranych gości czekała jeszcze jedna niespodzianka – tańce i zabawy.        Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu i wzruszeń. Mam nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Wychowawczyni – Agnieszka Błaszczyk

Autor: Agnieszka Błaszczyk