Dzień Babci i Dziadka w kl. ll a

Dnia 5 lutego 2019 r. uczniowie kl. ll a zaprosili dziadków na przygotowane na zajęciach kółka teatralnego przedstawienie ,,Czerwony Kapturek” i inscenizację ,,Prezenty”. Podczas spotkania wręczyli swoim ukochanym babciom i dziadkom ,,Certyfikaty dla najlepszej babci i najlepszego dziadka” oraz własnoręcznie zrobione wazoniki z kwiatami. Pochwalili się również swoimi umiejętnościami tanecznymi podczas zabaw muzycznych i współdziałania w trakcie zabaw na dywanie. Zaproszeni goście byli bardzo dumni ze swoich wnuków; występy dzieci nagrodzili oklaskami oraz wieloma ciepłymi słowami pod adresem małych aktorów, za prezenty podziękowali uśmiechem i uściskami.

Rodzice na spotkanie przygotowali słodki poczęstunek dla dziadków i dzieci. Pączki i ciasta były przepyszne.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Mam nadzieję, że na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

wychowawca klasy Alina Macias

Autor: Alina Macias