Półfinał Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Chełmno 01.02.2019r.

W piątek 01.02.2019r.  w  Chełmnie, odbył się półfinał zawodów wojewódzkich młodzieży szkolnej szkół gimnazjalnych rocznik 2003 – 2005 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt. Startowały trzy najlepsze drużyny z rozegranych wcześniej trzech ćwierćfinałów rejon Grudziądz, Brodnica, Włocławek oraz nasza drużyna, która osiągnęła najlepszy wynik spośród  drużyn z drugich miejsc.

Dziewczęta w składzie: Ostrowska Weronika IIIa i Ostrowska Urszula 7a zajęły II miejsce i wywalczyły pierwszy w historii szkoły awans do zawodów finałowych, które odbędą się w Chełmnie 14.02.2019r.

W finale grają cztery najlepsze drużyny naszego województwa, tak więc mamy okazję, co chciałbym jeszcze raz podkreślić, po raz pierwszy w historii na walkę o medal dla naszej szkoły.

Autor:    Rafał Wyrzykowski

Autor: Wyrzykowski Rafał