Inauguracja Miejsko-Gminnych obchodów 100- lecia odzyskania niepodległości.

21 września 2018 r. odbyło się na Rynku miasta uroczyste zasadzenie brzozy czerwonej na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Szkołę reprezentowała Dyrektor Ewa Jastrzębska wraz z uczennicą klasy IV c Hanną Gładkowską. Hania wykonała na tę okazję przepiękną pracę przedstawiającą naszą miejscowość wraz z wszystkimi jej najważniejszymi zabytkami, pięknymi miejscami oraz zawierającą informacje o twórcach  miasta Skępe. Praca Hani została umieszczona w kapsule czasu wraz z innymi rzeczami przygotowanymi na tę uroczystość. Po umieszczeniu w kapsule przygotowanych pamiątek, nastąpiło jej uroczyste zakopanie  oraz zasadzono brzozę czerwoną. Uroczystość zainaugurowała Miejsko-Gminne obchody 100- lecia odzyskania niepodległości.

Dyrektor szkoły Ewa Jastrzębska

Autor: Dyrektor Ewa Jastrzębska