Konkurs fotograficzny i filmowy - Jakie znasz zawody?

Szanowni Państwo,

Kujawsko - Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy zaprasza na kolejną edycję konkursu "Jakie znasz zawody?"

Konkurs ma charakter ogólnopolski i jego celem jest kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej oraz wspieranie założeń dydaktyczno-wychowawczych programów nauczania dzieci i młodzieży na różnym etapie ich kształcenia.

Zadaniem uczestnika konkursu jest stworzenie pracy (fotografii lub krótkiego filmu) odzwierciedlającej jego wiedzę na temat wybranego zawodu.

Prace powinny w ciekawy sposób przedstawiać zawód i koncentrować się na pozytywnych aspektach pracy.

Dzieci, młodzież poznając różne zawody zdobywa wiedzę o życiu społecznym  i gospodarczym oraz uczy się szacunku dla pracy innych. Rozwijanie zainteresowań artystycznych poprzez wykonanie zdjęć czy filmów wpłynie - zdaniem organizatorów - pozytywnie na kreatywność oraz umiejętność prezentowania własnych obserwacji i przemyśleń.

W załącznikach przedstawiamy pełną informację wraz z regulaminami konkursów.  Dokumenty także do pobrania na stornie www.izbarzem.pl w zakładce KONKURSY.

Prace na etap regionalny konkursu należy przesyłać do dnia 15 kwietnia 2024 roku na adres:

Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy,
ul. Piotrowskiego 11, 85-098 Bydgoszcz, z dopiskiem: "Jakie znasz zawody?"

Autor: Anna Brzezińska