Czerwcowe wydarzenia w klasie II c

W ostatnim miesiącu nauki klasa II c uczestniczyła w spotkaniu nad j. Wielkim, gdzie WOPR, strażacy i policjanci z Lipna mówili o bezpieczeństwie podczas wakacji.

W czerwcu zawitali do naszej sali wolontariusze. Starsza koleżanka przybliżała uczniom brzmienie i budowę trąbki, a ósmoklasiści wykonywali prace techniczne.

W ostatnim miesiącu nauki odbył się podsumowujący apel. Z naszej klasy zostało wyróżnionych za wzorową i bardzo dobrą pracę dziesięć osób. Na tym apelu rozdano również nagrody z różnych konkursów.

W czerwcu po raz drugi byliśmy na zajęciach plastycznych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Jak zwykle cieszyły się one wielkim zainteresowaniem dzieci. Dziękujemy i mamy nadzieję, że w następnym roku też skorzystamy z ciekawych propozycji plastycznych.

Ostatnie dni nauki to wizyta uczniów klasy II c u bednarza i w piekarni. Dzieci były bardzo zainteresowane omawianymi zagadnieniami. Dziękujemy pani Barbarze Kuczkowskiej oraz panu Jackowi Targańskiemu za umożliwienie nam obejrzenia szczegółów dotyczących tych zawodów.

Autor: A. Sobocińska