Dzień Dziecka w klasie III b

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń!          W klasie III b tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Zajęcia odbywały się według planu przygotowanego przez wychowawcę klasy. Dzieci uczestniczyły: w Międzyklasowych Rozgrywkach Przyrodniczych, w zajęciach z programowania Ozobotów oraz w zajęciach z zawodoznawstwa – w sklepie LEWIATAN.

Dużą atrakcją dla dzieci było obejrzenie seansu w planetarium mobilnym sponsorowanym przez Radę Rodziców. Była to niepowtarzalna okazja, aby przeżyć niezapomnianą podróż w najdalsze zakątki kosmosu. Bardzo dziękujemy!

Był to miły czas, pełen nowych emocji i przeżyć, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Autor: A. Błaszczyk, A. Macias