Dzień Rodziny w klasie II c

6 czerwca uczniowie z klasy II c zaprosili rodziców i rodzeństwo na część artystyczną. Dzieci w piosence i w tekstach dziękowały za każdą chwilę spędzoną razem. W dialogi wplatali się również rodzice. Uczniowie proponując czekoladę na osłodę, zatańczyli  "Chocolate...". Było mini SPA i pokaz letniej mody. Przez moment przenieśliśmy się na Karaiby, a to dzięki utworowi z filmu "Piraci z Karaibów", przy którym dzieci wykonały energetyczny taniec. Na zakończenie występów uczennice zatańczyły "Walc kwiatów" i wszyscy zaśpiewali "Sto lat" na cześć Rodziny. Uczniowie wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Następnie był słodki poczęstunek i quizy na temat znajomości siebie nawzajem w rodzinie. W rodzinnym gronie wszyscy czuli się bardzo dobrze. To był dzień pełen wrażeń.
W Rodzinie siła!

Autor: A. Sobocińska