Apel z okazji Dnia Ziemi w kl. 0-III

20 kwietnia 2023 r. uczniowie klas 0-III uczestniczyli w apelu z okazji Dnia Ziemi. Każda klasa przygotowała plakat o ochronie przyrody oraz piosenkę o tematyce przyrodniczo-ekologicznej. Apel rozpoczęli uczniowie kl. I a, którzy przedstawili inscenizację „Chrońmy przyrodę”. Następnie uczniowie każdej klasy prezentowali swoje plakaty oraz śpiewali piosenki. Za wykonanie pięknych plakatów Rada Rodziców nagrodziła wszystkie klasy upominkami. Na zakończenie apelu wręczono nagrody laureatom konkursu „Arcydzieła z odpadów” ( zorganizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Gucio”) - nagrody ufundowało Nadleśnictwo Skrwilno. Apel był jednym z wielu działań przyrodniczo-ekologicznych, które zostały przeprowadzone w klasach I –III  w tym roku szkolnym.

Autor: M. Krasińska