Dzień Przedszkolaka

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w naszej szkole także świętowały tego dnia. Brały udział w licznych zabawach, najbardziej podobały im się te z chustą animacyjną.

Tego dnia dzieci odwiedziło mnóstwo gości:  Pani dyrektor Ewa Jastrzębska, Pani wicedyrektor Beata Tężycka, Pan burmistrz Piotr Wojciechowski, Pani kierownik referatu oświaty, zdrowia i Sportu Magdalena Elwertowska, Pani psycholog Sylwia Odziemczyk i pedagog Mariola Korczakowska oraz wolontariusze i przedstawicie świetlicy szkolnej. Każdy miał dla dzieci mnóstwo życzeń i prezentów. Przedszkolaki uśmiechały się od ucha do ucha, oby zawsze były takie szczęśliwe.

Dziękujemy wszystkim gościom za pamięć, życzenia i słodkości.

Autor: A. Sadowska