Konkurs Informatyczny BÓBR 2021

8 listopada startuje tegoroczna edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR 2021. Udział w konkursie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich klas od 1 do 8.

Całość realizowana jest przy pomocy nowoczesnej platformy edukacyjnej dzwonek.pl

Uczniowie którzy chcą wystartować w konkursie powinni poprosić swoich rodziców o zarejestrowanie na platformie konkursowej oraz dołączenie konta do do naszej szkoły. Instrukcja rejestracji.

Po założeniu konta uczniowie zgłaszają się do swojego nauczyciela informatyki w celu umieszczenia go na liście uczestników konkursu.

W przypadku trudności z rejestracją można zgłaszać się o pomoc do p. P. Wyszyńskiego lub p. J. Marczewskiego poprzez dziennik elektroniczny.

Więcej informacji na temat konkursu oraz zadania z poprzednich jego edycji można znaleźć na stronie: http:// www.bobr.edu.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 29 października 2021r.

Zapraszamy do udziału.

Autor: admin