Wyniki Konkursu „Mój kościół parafialny”

Wystawa prac konkursowychNa konkurs wpłynęło 59 prac,  które wykonało 63 dzieci. Po burzliwych obradach komisja składająca się z 5 osób, na czele której stanęła Pani Karolina Muszyńska, nagrodziła wszystkie dzieci nagrodą specjalną i wyłoniła  po jednym laureacie z każdej kategorii wiekowej.

Laureaci:

Kategoria przedszkola 3-4-latki  ADAM  JAKS  -  „Przedszkole pod lipami” w Wiosce Kategoria przedszkola 5-6-latki  WIKTORIA KOSZYTKOWSKA – Przedszkole w Wólce

Kategoria klasy 1-3 ALEKSANDER WRZOSEK  klasa 1 Szkoła Podstawowa w  Skępem

Kategoria klasy 4-8 NADIA MIERZEJEWSKA  klasa 4 Szkoła Podstawowa w  Skępem

Kategoria praca przestrzenna IZA BOGDANOWICZ  wraz z mamą

Kategoria praca przestrzenna  MAJA I LIDIA  BIŃKOWSKIE

Uroczyste wręczenie nagród wszystkim uczestnikom konkursu nastąpi na Mszy Świętej o godzinie 11.30  25 kwietnia w kościele Miłosierdzia Bożego w Skępem. Ze względów na epidemię i obostrzenia sanitarne prosimy o zachowanie bezpiecznych odstępów. Dzieciom, które nie będą mogły uczestniczyć we  Mszy Świętej, nagrody będą przekazane do szkół i przedszkoli.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział i gratulujemy pięknych prac.

Autor: Aleksandra Jeziórska