Nabór do szkół ponadpodstawowych Powiatu Lipnowskiego na rok szkolny 2023/2024

Dyrektorzy Szkół

Przesyłam w załączeniu ofertę edukacyjną szkół ponadpodstawowych, która będzie prezentowana na stronie powiatu lipnowskiego:

https://www.lipnowski.powiat.pl/images/ofertaedu2023.pdf  ......................

Proszę o przekazanie uczniom, że rekrutacja do szkół ponadpodstawowych będzie prowadzona elektronicznie pod adresem: lipno.edu.com.pl/kandydat

Jednocześnie proszę o poinformowanie ósmoklasistów, że  zapewniamy młodzieży łatwy dojazd do naszych szkół autobusami Powiatowego Zakładu Transportu Publicznego w przystępnych cenach biletów miesięcznych.

Bardzo dziękuję tym, którzy odwiedzili nasze szkoły w ramach organizowanych przez nie "Dni otwartych" i mam nadzieję, że wizyty te pomogły młodzieży podąć decyzję o wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

z poważaniem

Edyta Zielińska