Jasełka

Tradycyjnie w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej w Skępem odbyły się Jasełka. Na tę okazję społeczność szkolna oraz zaproszeni goście zgromadzili się 22 grudnia 2023r.

Program artystyczny został przygotowany głównie przez uczniów klas młodszych, starsi wspomagali śpiewem i ''mroczną scenką''.

Do występu uczniów przygotowała s. Barbara Lewandowska oraz ks. Wojciech Czajkowski, za oprawę muzyczną odpowiadał p. Paweł Sosiński a dekorację wykonała p. Karolina Muszyńska.

Po zakończeniu przedstawienia społeczność szkolna wysłuchała życzeń świątecznych, które skierowała Dyrektor Szkoły p. Ewa Jastrzębska.

Autor: Paweł Sosiński, s. Barbara Lewandowska, ks. Wojciech Czajkowski, Karolina Muszyńska