Sukces trzecioklasisty

Jak co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BÓBR. W Polsce, organizatorami Konkursu Bóbr, są: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, firma Learnetic z Gdańska  oraz Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego (OKP-PTI). W dniach 12-15 listopada, w tym samym czasie uczestnicy konkursów BÓBR ze wszystkich krajów półkuli północnej przystąpili do wykonywania zadań. Po dwóch miesiącach ogłoszone zostały oficjalne wyniki.

Miło nam poinformować, że wśród najlepszych zawodników jest uczeń klasy IIIb Igor Makowski. Igor rozwiązał poprawnie wszystkie zadania zdobywając tym samym maksymalną liczbę punktów i I miejsce w swojej grupie wiekowej.

Uroczyste podsumowanie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w marcu na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Gratulujemy.

Autor: admin