Spotkanie z malarką

11 grudnia 2019 r. uczniowie  kl. III b spotkali się z p. Jolantą Zaniewską – miejscową  malarką. Na wstępie p. Jola opowiedziała dzieciom o swoich zamiłowaniach do malarstwa, sposobie malowania, tworzenia różnych ozdób z produktów wtórnych. W rozmowie dzieci pytały się zarówno o tematykę prac, ale przede wszystkim , czym jest dla p. Joli sztuka. Artystka zapewniła, że radość tworzenia jest dla niej wszystkim. Podczas zajęć dzieci wykonały z płyt DVD choinkę, która będzie dekoracją na Wigilię klasową a także wycinały różne kształty płatków śniegu. Zajęcia były bardzo ciekawe.   Na prośbę dzieci p. Jola zadeklarowała się, że w przyszłym roku, wiosną  też je odwiedzi i przeprowadzi następne zajęcia plastyczne. Dziękujemy za wizytę!

Wychowawczyni – Agnieszka Błaszczyk

Autor: Agnieszka Błaszczyk