Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W środę 16.10.2019 roku na stadionie Zespołu Szkół w Skępem odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci (rocznik 2007 i młodsi) w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem w składzie: Bodenszac Magdalena 5b, Brzezińska Karolina 6c, Czajkowska Joanna 5c, Dudzińska Julia 5b, Jędrzejewska Paulina 5a, Kopycińska Lena 5b, Kowalska Agata 5c, Leśniewska Sandra 5a, Sęk Julia 6c,  Skibińska Martyna 6a, Zawadzka Magdalena 6a, zajęła IV miejsce. Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Cymerman Mateusz 6c, Dąbrowski Wiktor 5b, Krzyszczak Jakub 5c, Krzyszczak Wojciech 5c, Lipka Jakub 6c, Makowski Gabor 5a, Obst Szymon 5a, Skoczylas Julian 6c, Skowroński Nikodem 6a, Witkowski Igor 5c, Ziemiński Marcel 5c, zajęła II miejsce.

W podsumowaniu Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Lipnowskiego Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2018-2019 uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Skępem zarówno z grupy młodszej jak i starszej w klasyfikacji generalnej szkół zajęli III miejsca, dziewczęta II miejsca i chłopcy III miejsca.

W. Bońkowski

Autor: Wojciech Bońkowski