Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W środę 11.10.2023 roku w Lipnie odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Drużyny Młodzieży Szkolnej ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem zajęły następujące miejsca: rocznik  (2009-2010) dziewczęta w składzie: Dzwonkowska Kinga 8a, Jeziórska Nadia 8a, Mierzejewska Nadia 7c, Stefańska Małgorzata 7c, Pasikowska Maria 7b, Nadrowska Julia 7b, Linkowska Lena 7b, zajęły III miejsce.                                                                                                                                                                                             Drużyna chłopców w składzie: Stankiewicz Jakub 8a, Falkowski Marcin 8a, Stankiewicz Bartosz 7b, Jagas Piotr 7a, Ostrowski Konrad 7a, Dudziński Jakub 7a, Gabryszewski Piotr 7a, zajęła II miejsce.

W zespole dzieci z rocznika  (2011 i młodsi) w drużynie dziewcząt startowały: Zaliwska Emilia 7a, Bagińska Nikola 6c, Rzymkiewicz Oliwia 6c, Jędrzejewska Nikola 6b, Lewandowska Nadia 6b, Bartoszewicz Zofia 6a, Olszewska Marta 5c zajmując V miejsce, natomiast u chłopców: Kubiński Robert 6a, Zadrożny Jan 6a, Bruzdewicz Michał 6a, Wierzbicki Kacper 6c, Hass Aleksander 6b, Bodenszac Maciej 5b, Cymerman Jakub 5a, zajęli I miejsce        i awansowali do finału wojewódzkiego w Bydgoszczy!!!

Autor: W. Bońkowski