Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Czwórboju, Lidze L.A. i Lekkoatletyce Indywidualnej

W piątek 19 maja 2023 roku na stadionie Zespołu Szkół w Skępem odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Czwórboju, Lidze L.A. i Lekkoatletyce Indywidualnej.

W drużynach czwórbojowych dzieci z rocznika  (2010 i młodsi)               w składzie dziewcząt i chłopców startowali: Falkowska Wiktoria 6a, Nadrowska Julia 6b, Pasikowska Maria 6b, Sztupecka Oliwia 6b, Mierzejewska Nadia 6c, Stefańska Małgorzata 6c, Bruzdewicz Michał 5a, Zadrożny Jan 5a, Jagas Piotr 6a, Makowski Igor 6b, Stankiewicz Bartosz 6b, Markowski Szymon 6c          i Zalewski Aleksander 6c zajmując I miejsca.

Drużyny Młodzieży Szkolnej  z rocznika  (2008-2009)  w składzie     dziewcząt i chłopców startowali: Wiśniewska Olga 8a, Trojanowska Aleksandra 8a, Kąkolewska Magdalena 8a, Jędrzejewska Paulina 8a, Falencka Zuzanna 8a, Bodenszac Magdalena 8b, Bodenszac Maja 8b, Dudzińska Julia 8b, Dudzińska Agata 8b, Markowska Roksana 8b, Jankowska Marta 8b, Kopycińska Lena 8b, Matyjasik Weronika 8b, Falkowski Marcin 7a, Grączewski Kacper 8a,                                                                                                                                                                                      Makowski Gabor 8a, Obst Szymon 8a, Romankiewicz Patryk 8a, Balcerzak Kamil 8b, Drygulski Szymon 8b, Jankowski Tomasz 8b, Grąbczewski Franciszek 8c, Krzyszczak Jakub 8c, Krzyszczak Wojciech 8c, Sęk Paweł 8c, Witkowski Igor 8c, Wiśniewski Maciej 8c, Ziemiński Marcel 8c zajmując          I miejsca.

Wyniki lekkoatletyczne indywidualne:

Patryk Romankiewicz, pchnięcie kulą – II miejsce,

Kamil Balcerzak, pchnięcie kulą – III miejsce,

Igor Witkowski, skok w dal – IV miejsce,

Marcel Ziemiński, bieg 100 m – VI miejsce.

Autor: W. Bońkowski