WITAMY

Godło PolskiSzkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiegotarcza

w Skępem

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Skępem.

W czwartek 18.05.2023r. w Szkole Podstawowej w Skępem odbył się  Turniej Tenisa Stołowego o Puchar  Dyrektora Szkoły Podstawowej w Skępem. W grupie uczniów klas młodszych 4-6 wśród dziewcząt zwyciężyła Linkowska Lena z klasy 6B, II miejsce zajęła Małkiewicz Julia z 5B i III miejsce Sztupecka Oliwia z 6B. U chłopców wygrał Stankiewicz Bartosz z klasy 6B, następne miejsca zajęli: Gabryszewski Piotr z 6A II miejsce i Makowski Igor z 6B         III miejsce. W klasach 7-8 wśród dziewcząt zwyciężyła Bodenszac Maja z 8B, II miejsce zajęła Dudzińska Agata z 8B i III miejsce Jędrzejewska Paulina z 8A.  U chłopców wygrał Sęk Paweł, na podium stanęli również Witkowski Igor        II miejsce i Grąbczewski Franciszek III miejsce wszyscy z klasy 8C.                W zawodach uczestniczyło 86 dzieci i młodzieży. Na zakończenie turnieju uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale oraz dodatkowo za pierwsze miejsca statuetki.

Autor: W. Bońkowski