Eliminacje Powiatowe do XXIII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbatku"

W dniu 12.04.2023 roku w Lipnie nasze drużyny wzięły udział w eliminacjach powiatowych do XXIII edycji "Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".

W kategorii U-10 startowały 3 drużyny a w kategorii U-12 5 drużyn.

Nasza młodsza drużyna zajęła II miejsce ulegając tylko nieznacznie drużynie z Lipna.

Drużyna starsza U-12 zajęła I miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze i strzelając w sumie 45 bramek, nie tracąc ani jednej z czego 26 zdobył Jan Zadrożny.

Dzięki temu nasz zespół awanasował do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 9 maja 2023r w Świeciu. Naszą szkołę reprezentowali:

Drużyna U-10: Markowski Antoni, Lewandowski Patryk, Zadrożny Mikołaj, Drożyński Sebastian, Olszewski Brajan, Lewkowicz Oskar, Zalewski Adam, Kowalski Ignacy,Pasikowski Jakub, Skibicki Wiktor.

Drużyna U-12:Lewandowska Nadia, Zadrożny Jan, Marcinkowski Michał, Wierzbicki Kacper, Podlas Kacper, Cymerman Jakub, Kubiński Robert, Rakowski Leon,Borowski Michał, Skowroński Jakub, Podlas Szymon.

Gratulacje!

Autor: M. Moderski