Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Pływaniu w Toruniu

We wtorek 13 grudnia 2022 r. w Toruniu odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym.

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem    w składzie (Krzyszczak Jakub 8c, Krzyszczak Wojciech 8c, Witkowski Igor 8c, Wyszyński Aleksander 7a, Dąbrowski Wiktor 6b i Sęk Paweł 8c) zajęli drużynowo VII miejsce w województwie kujawsko-pomorskim w sztafecie, natomiast indywidualnie: Kowalska Agata z klasy 8c stylem motylkowym zajęła II miejsce i zdobyła srebrny medal, Krzyszczak Jakub stylem motylkowym  VI miejsce, Krzyszczak Wojciech stylem grzbietowym X miejsce, Witkowski Igor stylem dowolnym XIV miejsce i Wyszyński Aleksander stylem klasycznym XV miejsce. Gratulacje dla uczniów i rodziców!!!

Autor: W. Bońkowski