Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Unihokeja w Dobrzyniu nad Wisłą

We wtorek i środę 22 i 23.11.2022 roku w Dobrzyniu nad Wisłą odbyły się  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008/2009 r.) Unihokeja Dziewcząt i Chłopców.

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem w składzie: Biernacka Maja 8a, Falencka Zuzanna 8a, Kąkolewska Magdalena 8a, Kowalska Amelia 8a, Wiśniewska Olga 8a, Bodenszac Magdalena 8b, Bodenszac Maja 8b, Drygulska Amelia 8b, Dudzińska Agata 8b, Dudzińska Julia 8b, Markowska Roksana 8b, Matyjasik Weronika 8b, Bieńkowska Kinga 8c, Grzywińska Luiza 8c, Kowalska Agata 8c, Stankiewicz Aleksandra 8c zajęły IV miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Wyszyński Aleksander 7a, Balcerzak Kamil 8b, Jankowski Tomasz 8b, Grąbczewski Franciszek 8c, Krzyszczak Jakub 8c, Krzyszczak Wojciech 8c, Sęk Paweł 8c, Wiśniewski Maciej 8c, Ziemiński Marcel 8c zajęła II miejsce i awansowała do półfinału wojewódzkiego w Zbicznie.

Autor: W. Bońkowski