Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Pływaniu w Lipnie

W czwartek 17 listopada 2022 r. w Lipnie odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym.

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem w składzie (Krzyszczak Jakub, Krzyszczak Wojciech, Witkowski Igor, Wyszyński Aleksander, Dąbrowski Wiktor i Sęk Paweł) zajęli drużynowo I miejsce w sztafecie i awansowali do finału wojewódzkiego, natomiast indywidualnie: Pasikowska Maria z klasy 6b stylem dowolnym I miejsce, Kowalska Agata 8c stylem motylkowym I miejsce, Wyszyński Aleksander 7a stylem klasycznym I miejsce,  Krzyszczak Wojciech z klasy 8c stylem grzbietowym I miejsce, Krzyszczak Jakub 8c stylem motylkowym I miejsce, Witkowski Igor 8c stylem dowolnym III miejsce, Wyszyński Łukasz 4b stylem dowolnym IV miejsce i Dąbrowski Wiktor 6b stylem dowolnym V miejsce.

Indywidualnie uczniowie z miejscami I – III awansowali do finału wojewódzkiego w Toruniu.

Gratulacje dla uczniów i rodziców.

Autor: W. Bońkowski