Jesteś tutaj: Start / Sport

Sport

Autor: admin

Artykuły

Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym

2019-12-09
Powiększ zdjęcie

W piątek 08.11.2019 roku w Lipnie odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci (rocznik 2007 i młodsi) w Pływaniu Drużynowym.

 Chłopcy ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem zajęli drużynowo II miejsce zdobywając 109 pkt, natomiast indywidualnie Krzyszczak Wojciech z klasy 5c stylem motylkowym zajął  I miejsce, Krzyszczak Jakub 5c stylem dowolnym II miejsce, Wyszyński Aleksander 4a stylem klasycznym II miejsce, Witkowski Igor 5c stylem grzbietowym             II miejsce, Witkowski Łukasz 6c stylem klasycznym V miejsce, Sęk Paweł 5c sztafeta. Drużyna chłopców startowała także w sztafecie która zajęła II miejsce.

W. Bońkowski

Czytaj więcej o: Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym

Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci Unihokeja Chłopców

2019-12-09
Powiększ zdjęcie

W środę 23.10.2019 roku w Wielgiem odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci (rocznik 2007 i młodsi) Unihokeja Chłopców.

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego      w Skępem w składzie: Cymerman Mateusz 6c, Dąbrowski Wiktor 5b, Grąbczewski Franciszek 5c, Hubar Wiktor 6c, Jaks Jakub 6c, Lipka Jakub 6c, Makowski Gabor 5a, Obst Szymon 5a, Sęk Paweł 5c, Skibicki Filip 5c, Skoczylas Julian 6c, Witkowski Igor 5c,  zajęła V miejsce.

W. Bońkowski

Czytaj więcej o: Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci Unihokeja Chłopców

Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2019-11-24
Powiększ zdjęcie

W środę 16.10.2019 roku na stadionie Zespołu Szkół w Skępem odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci (rocznik 2007 i młodsi) w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem w składzie: Bodenszac Magdalena 5b, Brzezińska Karolina 6c, Czajkowska Joanna 5c, Dudzińska Julia 5b, Jędrzejewska Paulina 5a, Kopycińska Lena 5b, Kowalska Agata 5c, Leśniewska Sandra 5a, Sęk Julia 6c,  Skibińska Martyna 6a, Zawadzka Magdalena 6a, zajęła IV miejsce. Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Cymerman Mateusz 6c, Dąbrowski Wiktor 5b, Krzyszczak Jakub 5c, Krzyszczak Wojciech 5c, Lipka Jakub 6c, Makowski Gabor 5a, Obst Szymon 5a, Skoczylas Julian 6c, Skowroński Nikodem 6a, Witkowski Igor 5c, Ziemiński Marcel 5c, zajęła II miejsce.

W podsumowaniu Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Lipnowskiego Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2018-2019 uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Skępem zarówno z grupy młodszej jak i starszej w klasyfikacji generalnej szkół zajęli III miejsca, dziewczęta II miejsca i chłopcy III miejsca.                                                       

W. Bońkowski

Czytaj więcej o: Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Finały Powiatowe Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców klas 7 i 8

2019-11-04

W dniach 28 i 30 października w Tłuchowie odbyły się Finały Powiatowe Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców klas 7 i 8.
Po zaciętych meczach nasze drużyny zarówno dziewcząt i chłopców zajęły III miejsce. W finałach startowały drużyny z Tłuchowa, Czarnego, Bobrownik i Skępego.
Naszą szkołę reprezentowały/li:
Dziewczęta: Dzwonkowska Wiktoria, Gabrychowicz Katarzyna, Jaskowska Kornelia,Kąkolewska Kaja, Kowalska Klaudia, Małecka Wiktoria, Miśkiewicz Dominika, Ostrowska Karolina, Ostrowska Urszula, Skibińska Julia, Skoczylas Urszula, Tężycka Amelia, Wąsicka Katarzyna, Wąsicka Milena, Wiśniewska Kinga.

Chłopcy:Gładkowski Jonasz, Zieliński Maciej, Jabłoński Dominik, Wasilewski Adam, Obst Konrad, Balcerzak Patryk, Chornyi Artem, Mierzejewski Adam, Piotrowski Maciej, Karpiński Stanisław, Drwęcki Jakub, Moderski Mikołaj, Moderski Kacper, Balcerzak Oskar.
Gratulacje.
M. Moderski

Czytaj więcej o: Finały Powiatowe Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców klas 7 i 8

Bieg z Okazji 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem

2019-11-04

UWAGA!!!
Dnia 04.X.2019r.(piątek) o godzinie 10:00 odbędzie się
Bieg z Okazji 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej
im. Gustawa Zielińskiego w Skępem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych tych dużych i małych.
Kategorie wiekowe:

I – klasy 0 – 1 (od lat 6) – dystans ok. 120m
II – klasy 2 – 3 dystans ok. 400m
III –klasy 4 -6 dystans ok. 600m
IV – klasy 7 i starsi dystans 1000m

Trasa biegu: Start Sprężynki – Al. Spacerowa – ul. Okopowa –
ul. Zielona – Meta teren zielony za Orlikiem przy Szkole Podstawowej.

Bieg odbędzie się w celu uczczenia 100-lecia szkoły.
Każdy uczestnik otrzyma okolicznościową pamiątkę.

Zgłoszenia uczniów do dnia 30 września 2019r do nauczycieli wychowania fizycznego.

Wszystkich chętnych do biegu otwartego zapraszamy w dniu zawodów
na start przy Sprężynkach. (15min przed rozpoczęciem biegu)
ZAPRASZAMY

Czytaj więcej o: Bieg z Okazji 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem