Ogłoszenia Rady Rodziców

GORĄCA PROŚBA RADY RODZICÓW

2019-11-13

Zgodnie z tradycją szkoły, również i w tym roku szkolnym, Rada Rodziców wychodzi z inicjatywą zorganizowania grudniowego KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO. Jednak tym razem Rada Rodziców będzie działać we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Szkoły „Gucio”.

Chętni rodzice proszeni są o zgłoszenie się do wychowawcy klasy.

Pieniądze uzyskane z kiermaszu zasilą fundusze Rady Rodziców i Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły „Gucio”, a te z pewnością zostaną wydatkowane zgodnie z potrzebami uczniów i szkoły.

Przewodnicząca Rady Rodziców – Joanna Dąbkowska

Czytaj więcej o: GORĄCA PROŚBA RADY RODZICÓW