Finały Powiatowe Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców klas 7 i 8

W dniach 28 i 30 października w Tłuchowie odbyły się Finały Powiatowe Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców klas 7 i 8.
Po zaciętych meczach nasze drużyny zarówno dziewcząt i chłopców zajęły III miejsce. W finałach startowały drużyny z Tłuchowa, Czarnego, Bobrownik i Skępego.
Naszą szkołę reprezentowały/li:
Dziewczęta: Dzwonkowska Wiktoria, Gabrychowicz Katarzyna, Jaskowska Kornelia,Kąkolewska Kaja, Kowalska Klaudia, Małecka Wiktoria, Miśkiewicz Dominika, Ostrowska Karolina, Ostrowska Urszula, Skibińska Julia, Skoczylas Urszula, Tężycka Amelia, Wąsicka Katarzyna, Wąsicka Milena, Wiśniewska Kinga.

Chłopcy:Gładkowski Jonasz, Zieliński Maciej, Jabłoński Dominik, Wasilewski Adam, Obst Konrad, Balcerzak Patryk, Chornyi Artem, Mierzejewski Adam, Piotrowski Maciej, Karpiński Stanisław, Drwęcki Jakub, Moderski Mikołaj, Moderski Kacper, Balcerzak Oskar.
Gratulacje.
M. Moderski