Jesteś tutaj: Start / Archiwum / Kronika 2017/2018

Kronika 2017/2018

 

Artykuły

FINAŁ POWIATOWY MINI PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

2017-11-15
Powiększ zdjęcie

W czwartek 12.10.2017 roku w Lipnie odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych Mini Piłki Nożnej Chłopców „Piłkarskie Piątki”.

Drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem w składzie: Moderski Kacper Va, Górczyński Kacper Vc, Karpiński Stanisław Vc, Mierzejewski Adam Vc,

Piotrowski Maciej Vc, Skibicki Jakub Vc, Jabłoński Dominik VIa, Sikorski Mateusz VIa, Wasilewski Adam VIa, Krajewski Paweł VIb i Zieliński Maciej VIb, zajęła IV miejsce.

W zawodach uczestniczyło 9 drużyn z powiatu lipnowskiego. Gratulujemy!

Czytaj więcej o: FINAŁ POWIATOWY MINI PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Finał Powiatowy w Szachach – Karnkowo 14.12.2017r.

2017-12-20
Powiększ zdjęcie

W dniu 14.12.2017 r.  w  Karnkowie, odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Szachach.

Drużyna Gimnazjum ze Skępego zajęła IV miejsce. Naszą szkołę reprezentowali:  Cywińska Klaudia klasa IIc,  Tężycki Mateusz klasa VIIc,          Sobociński Arkadiusz klasa IIIb,   Elwertowski Miłosz klasa IIIb.     

  Rafał Wyrzykowski

 

Czytaj więcej o: Finał Powiatowy w Szachach – Karnkowo 14.12.2017r.

FINAŁ POWIATOWY PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

2018-02-07
Powiększ zdjęcie

 

W dniu 19.01.2018 roku w Lipnie  odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych Piłki Siatkowej Chłopców.

   Drużyna Gimnazjum ze Skępego po dwóch meczach wyszła z grupy z drugiego miejsca i w ostatnim pojedynku wygrała zajmując III miejsce w zawodach. Naszą szkołę reprezentowali: Grębocki Szymon 3B, Słupecki Łukasz 3B, Suchara Patryk 3B, Markowski Przemysław 3C, Jagas Jakub 3D,   Panasiewicz Filip 2C,  Elwertowski Miłosz 3B, Krutulski Maciej 2A.

Gratulujemy!!!

W.B.

Czytaj więcej o: FINAŁ POWIATOWY PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

POWIATOWY DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY GIMNAZJUM 26.01.2018 r.

2018-02-07
Powiększ zdjęcie

 

W piątek 26.01.2018 roku w Karnkowie odbyły się Finały Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Zespoły dziewcząt i chłopców z Gimnazjum w Skępem  reprezentowali: Wesołkowska Sara 2C  i Ostrowska Weronika 2A – miejsce I i awans do ćwierćfinału wojewódzkiego, oraz Markowski Przemysław 3C i Chyliński Emil 2B – miejsce III.

W zawodach uczestniczyły 4 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców z powiatu lipnowskiego.

Gratulujemy!!!

W.B.

Czytaj więcej o: POWIATOWY DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY GIMNAZJUM 26.01.2018 r.

POWIATOWY DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 31.01.2018 r.

2018-02-07
Powiększ zdjęcie

 

W środę 31.01.2018 roku w Karnkowie odbyły się Finały Powiatowych Igrzysk Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Zespoły dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w Skępem  reprezentowali: Ostrowska Urszula 6A  i Ostrowska Karolina 5B – miejsce II i awans do ćwierćfinału wojewódzkiego, oraz Skibicki Jakub 5C i Karpiński Stanisław 5C – miejsce V.

W zawodach uczestniczyło 5 drużyn dziewcząt i 6 drużyn chłopców z powiatu lipnowskiego.

Gratulujemy!!!

W.B.

Czytaj więcej o: POWIATOWY DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 31.01.2018 r.

Halowe Mistrzostwa woj. Kujawsko – Pomorskiego dzieci - Toruń 27.01.2018r.

2018-02-13
Powiększ zdjęcie

 

W sobotę tj. 27.01.2018r. w Toruniu zostały rozegrane Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w lekkoatletyce Dzieci i Młodzików. Barwy UKS Skompensis Skępe reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej i oddziałów gimnazjalnych  im. Gustawa Zielińskiego w Skępem, są to :

 

   Filip Panasiewicz klasa IIc  wiek U-16,  4 miejsce w pchnięciu kulą 5 kg. – z wynikiem 9,28m  

          ( miejsce dające stypendium  sportowe  Burmistrza Miasta i Gminy Skępe )

 

Amelia Tężycka  klasa Vc   wiek U-14,  6 miejsce w biegu na 300m – z wynikiem 47.67s  

      ( miejsce dające stypendium  sportowe  Burmistrza Miasta i Gminy Skępe )

 

Marcel  Szmulewicz klasa VIIb   wiek U-16,  7miejsce w  biegu na 600m – z wynikiem 1,42.39min

 

   Łukasz Umerle  klasa IVa  wiek U-12,  14 miejsce w biegu na 60m – z wynikiem 10.59s  

 

  Martyna Skibińska klasa IVa wiek U-12,  29 miejsce w biegu na 60m – z wynikiem 11.98s  

 

Weronika Ostrowska klasa IIa  wiek U-16,   11 miejsce w pchnięciu kulą 3 kg. – z wynikiem 6,94m

 

Alicja Miśkiewicz  klasa IIc wiek U-16,  17 miejsce w biegu na 60m – z wynikiem 9.17s  

 

Cezary  Kowalski -  bieg na 300m  udział w zawodach

Sebastian Nowicki -  bieg na 300m udział w zawodach

                                                                                                              

Czytaj więcej o: Halowe Mistrzostwa woj. Kujawsko – Pomorskiego dzieci - Toruń 27.01.2018r.

Ćwierćfinał Wojewódzki w Gimnazjalnym Drużynowym Tenisie Stołowym.

2018-02-14
Powiększ zdjęcie

 W środę  07.02.2018r. w Karnkowie odbył się Ćwierćfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Drużyna dziewcząt  z  Gimnazjum  w składzie: Ostrowska Weronika klasa IIa, Patrycja Grudzińska klasa IIc,  po wspaniałej grze zajęły  III miejsce. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn dziewcząt.

 

Czytaj więcej o: Ćwierćfinał Wojewódzki w Gimnazjalnym Drużynowym Tenisie Stołowym.

ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZKI DRUŻYNOWEGO TENISA STOŁOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 09.02.2018 r.

2018-02-19
Powiększ zdjęcie

 

W piątek 09.02.2018 roku w Karnkowie odbył się Ćwierćfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Zespół dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Skępem reprezentowały siostry: Ostrowska Urszula 6A i Ostrowska Karolina 5B, zajmując po zaciętych pojedynkach ostatecznie III miejsce w turnieju.

W zawodach uczestniczyło 7 drużyn dziewcząt z rejonu włocławskiego.

Gratulujemy!!!

W.B.

Czytaj więcej o: ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZKI DRUŻYNOWEGO TENISA STOŁOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 09.02.2018 r.

POWIATOWY INDYWIDUALNY TENIS STOŁOWY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PODSTAWOWYCH.

2018-05-15
Powiększ zdjęcie

11 i 24 kwietnia w Tłuchowie odbyły się Finały Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym.

Naszą szkołę reprezentowały siostry: Ostrowska Weronika z klasy IIA zajmując I miejsce w turnieju gimnazjalnym i Ostrowska Karolina z 5B zdobywając II miejsce w zawodach szkół podstawowych.

Gratulujemy!!!

W.B.

 

Czytaj więcej o: POWIATOWY INDYWIDUALNY TENIS STOŁOWY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PODSTAWOWYCH.

XIII Mistrzostwa Szachowe dziewcząt i chłopców SP w Skępem.

2018-05-29
Powiększ zdjęcie

W sobotę tj.  19.05.2018r. w ramach projektu edukacyjnego, rozegrane zostały

XIII Mistrzostwa Szachowe dziewcząt i chłopców  SP w Skępem.

 

Realizujący projekt to:

                            Ozimek Kacper IIc, Kujawski Kamil IIc, Jaworski Marcin IIc,  

                            Kaźmierowski Aleksander IIc, Żurawski Dawid IIc, Panasiewicz Filip IIc

                            Opiekun: Rafał Wyrzykowski

 

Startujący w zawodach :

                          Weronika Wyrzykowska VIIc, Weronika Ostrowska IIa

                           Dziarkowski Jakub IVa, Gładkowski Jonasz VIb, Tężycki Mateusz VIIc

                           Grabowski Denis IIb, Ostrowski Kacper IIb, Lipiński Filip IIIb,

                           Elwertowski Miłosz IIIb, Sobociński Arkadiusz IIIb.

Pierwsze miejsce zajęli:

                             Weronika Ostrowska IIa  i Tężycki Mateusz VIIc

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Czytaj więcej o: XIII Mistrzostwa Szachowe dziewcząt i chłopców SP w Skępem.