WITAMY

Godło PolskiSzkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiegotarcza

w Skępem

Jubileusz 100-lecia Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem na sportowo

Z okazji Jubileuszu 100-lecia istnienia Szkoły Podstawowej w Skępem nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali w 2019 roku zawody i imprezy sportowe. W czerwcu rozpoczął się Klasowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły, którego finał odbył się we wrześniu. Po zaciętej rywalizacji ostatecznie zwyciężyła klasa 8A, drugie miejsce zajęła 7C i trzecie 6C. Na zakończenie turnieju Pani Dyrektor Ewa Jastrzębska wręczyła zwycięskim drużynom puchary, medale i pamiątkowe upominki.

Kolejną imprezą sportową upamiętniającą Jubileusz był Bieg na 100-lecie Szkoły, który odbył się w październiku. Wzięło w nim udział ponad 200 uczniów startujących w czterech kategoriach: klasy 0-1, 2-3, 4-6 i 7-8. Po zakończonym biegu, w którym na metę dobiegli wszyscy uczniowie, zostały wręczone okolicznościowe upominki.