Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W środę 17.10.2018 roku w Skępem odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci (rocznik 2006 i młodsi) w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem w składzie: Gabrychowicz Katarzyna 6a, Kąkolewska Kaja 6c, Ostrowska Karolina 6b, Sęk Julia 5c, Sztankiewicz Amelia 6a, Tężycka Amelia 6c, Wąsicka Milena 6b, Wojciechowska Natalia 6a, Zawadzka Dominika 6a, Zawadzka Magdalena 5a, Brzezińska Karolina 5c zajęła II miejsce.           Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Balcerzak Oskar 6b, Cymerman Mateusz 5c, Jędrzejewski Damian 6a, Karpiński Stanisław 6c, Krzyszczak Jakub 4c, Krzyszczak Wojciech 4c, Lipka Jakub 5c, Skoczylas Julian 5c, Uzarski Tomasz 6b, Walczewski Marcin 6c, Janiszewski Michał 6b, Mierzejewski Adam 6c, Moderski Kacper 6a zajęła III miejsce.

W podsumowaniu współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych powiatu lipnowskiego za rok 2017-2018 dziewczęta z naszej szkoły generalnie zajęły III miejsce.

Autor: W.B.