Czas na dobrą zabawę!!!! - gry i zabawy w świetlicy szkolnej.

Podczas zajęć w świetlicy szkolnej dużą część czasu poświęcamy na rozrywkę a szczególnie na gry i zabawy w grupach.

Szczególną uwagę naszych uczniów przyciąga gra PIŁKARZYKI. Jest to gra zręcznościowa ale także ucząca nas „ zdrowego” współzawodnictwa.

Gry planszowe cieszą się również dużą popularnością a w szczególności gry: „5 sekund”, „Drabiny”, „Gorący ziemniak”' „Chińczyk”, Twister”itp. Te gry i wiele innych pozwalają doskonale spędzić czas wolny, rozwijają wyobraźnie, a także umiejętności społeczne jaki i interpersonalne.

Gry planszowe jaki towarzyskie uczą nas wszystkich - dużych i małych dążenia do wyznaczonego celu, współzawodnictwa, współpracy, zapewniają nam dobrą zabawę.

Świetlica szkolna posiada bardzo duże zaplecze gier, które co jakiś czas są aktualizowane o nowości.

Autor: Agnieszka Jaks