Czas na dobrą zabawę.

Czas w świetlicy szkolnej mija szybko, przyjemnie i bardzo pożytecznie. Podczas zajęć plastyczno-technicznych tworzyliśmy własną ciastolinę  z mąki ziemniaczanej, odżywki do włosów a zabarwiona została bibułą. Z nakrętek od napojów oraz wyciorów zrobiliśmy przedziwne stworki, które otrzymało miano „pajączków”.

Zajęcia w świetlicy to również ruch i dobra zabawa. Bardzo często korzystamy z hali sportowej, na której gramy w piłkę nożną, piłkę koszykową oraz ćwiczymy swoją sprawność  fizyczną podczas zabaw ruchowych.

Bardzo dużo czasu poświęcamy na gry planszowe oraz zręcznościowe,  które maja na celu rozwijanie naszego logicznego i „strategicznego” myślenia. Na pierwszym miejscu oczywiście znajdują się  „Piłkarzyki” oraz „Chińczyk”, na drugim gra „Załóż się”  a na trzecim „5sekund”.

Autor: Agnieszka Jaks