Moje hobby, moje pasje w kl. II b

Macie jakieś pasje? Coś co lubicie robić i czemu chętnie oddajecie wolne chwile? Jasne, że macie. Uczniowie kl. II b też mają swoje zainteresowania , pasje oraz hobby, które przedstawiali w I semestrze roku szkolnego.  Podczas prezentacji na żywo opowiadali o swoich ulubionych zajęciach domowych , o wartości pasji w życiu ludzi, o swoich zainteresowaniach wynikających z ich potrzeb. Nastąpiło utrwalenie wiadomości na temat pożytecznych i bezpiecznych form spędzania czasu wolnego. Na zajęciach dzieci były aktywne, prowadziły sensowne dialogi, z ochotą i mądrze odpowiadały na pytania zadawane przez wychowawcę, panią pedagog oraz kolegów i koleżanki. Wychowankowie potrafili uzasadnić ujemny wpływ „złych hobby” na człowieka, umieli określić pojęcie: hobby, hobbista, kolekcjoner.

Warto mieć zainteresowania i poszerzać swoje horyzonty!!!

Wychowawczyni – Agnieszka Błaszczyk

Autor: Agnieszka Błaszczyk