Wigilia w klasie Ib

21 grudnia przyszliśmy do szkoły bez tornistrów i odświętnie ubrani, ponieważ w tym dniu mieliśmy klasową Wigilię. Przy świątecznie nakrytym stole podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy życzenia. Jak Wigilia, to i prezenty, które podarowali nam rodzice. Śpiewaliśmy kolędy, pastorałki i mówiliśmy o zwyczajach Świąt Bożego Narodzenia. Przy słodkościach i wesołej zabawie, z wykorzystaniem nowych gier zakupionych za bon z gminnego konkursu na świąteczny stroik, miło upłynął nam czas. Następnie oglądaliśmy piękne jasełka w wykonaniu koleżanek i kolegów ze starszych klas. Na tle scenografii do tego przedstawienia zrobiliśmy wspólne zdjęcie. Na zakończenie tego świątecznego dnia udaliśmy się do klasy, aby zabrać prezenty dla naszych rodzin.
Wychowawczyni - Alina Sobocińska

Autor: Alina Sobocińska