W środę, 17.10.2018r. w Skępem, odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę w rocznikach 2003-2005  reprezentowała sztafeta dziewcząt i chłopców. Zarówno  dziewczęta, jak i chłopcy zajęli IVm.

-          drużyna dziewcząt:

Wiktoria Małecka 7a, Paulina Witkowska 7a, Alicja Skowrońska 3c,Oliwia Choczyńska 3c,

Natalia Gabrychowicz 3a, Weronika Ostrowska 3a, Julia Sikorska 3a, Monika Sobocińska 3a, Agata Chłopecka 3a, Nikola Pytelewska 3a,

-          drużyna chłopców:

Marcel Szmulewicz 8b, Mateusz Jagas 8b, Radosław Kalinowski 8c, Adrian Szymański 3a , Maciej Krutulski 3a, Paweł Dudziński 3b, Denis Grabowski 3b, Kacper Ostrowski 3b,

Sebastian Nowicki 3c, Marcin Jaworski 3c, Aleksander Kaźmierowski 3c, Cezary Kowalski 3c

Podczas zawodów, już tradycyjnie, przewodniczący powiatowego szkolnego związku sportowego podsumował współzawodnictwo sportowe szkół powiatu lipnowskiego.

Nasze gimnazjum (rocznik 2004–2002) w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych za rok szkolny 2016/2017 zajęło I miejsce we wszystkich trzech kategoriach, czyli:

I miejsce w kategorii dziewcząt gimnazjum

I miejsce w kategorii chłopców gimnazjum

I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

Gratulujemy !!!!

R. Wyrzykowski